Русский  Українська 

(093) 580-35-97; (066) 473-56-43
Валюта
(порожньо)
 
Каталог

Блог / Новини RSS 2.0

Септіфос Вігор

Септифос Вігор. Ціна, відгуки, замовити, купити з доставкою по Україні.

Застосовується для усунення неприємного запаху і переробки продуктів життєдіяльності людини у вигрібних ямах, септиках, вуличних туалетах та автономної каналізації.

Септіфос Вігор 450 грамів

Застосовується для переробки органічних відходів у вигрібних ямах і септиках. Препарат розфасований в герметичні пакетики по 25 грам, яких у даній упаковці 18 штук.

Септіфос Вігор пакетик 25 грамів

Біоактиватор для вигрібних ям, вуличних туалетів, септиків і інших систем автономної каналізації. Септіфос Вігор усуває неприємні запахи, переробляє відходи і очищає стічні води, які потрапляють в грунт.

Cептіфос Вігор гель для чищення унітазу 750 мл

Гель для чищення унітазау Септіфос Вігор. Видаляє вапняний наліт і інші забруднення в санвузлі. Не знижує ефективності роботи бактерій у вигрібній ямі тому, що не містить хлору, кислот і т.п

Септіфос Вігор відмінно зарекомендував себе на ринку України як ефективний біопрепарат, застосовуваний для розкладання продуктів життєдіяльності людини і очищення стічних вод в септиках, вигрібних ямах і вуличних туалетах. Завдяки дії бактерій зникає неприємний запах, відбувається розкладання жирів, білків, целюлози і таких речовин як аміак, сечовина, фосфор, що входять до складу органічних відходів, які потрапляють у яму. Застосування Септіфос Вігор підтримує нормальну роботу дренажної системи, і знижує накопичення на дні ями.
Залежно від обсягу вмісту вигрібної ями, септика або вуличного туалету, підбирається доза препарату і періодичність її внесення. Септіфос Вігор вноситься безпосередньо в місце застосування або через сантехнічний прилад.
Для зручності визначення дозування існує розрахункова таблиця. Подивитися її можна перейшовши на сторінку продукту.

В упаковці Септіфос вагою 1,2 кг знаходиться пакет з вмістом біопрепаратом і мірна ложка-дозатор, расчитанная на 25 грам.
В упаковці Септіфос Вігор вагою 450 грам міститься 18 окремих пакетиків по 25 грам препарату в кожному.

Септіфос Вігор Гель для чищення санвузла. Для того, щоб дія бактерій не пригнічує впливом речовин з великим вмістом хлору, кислоти або лугу, (саме цих компонентів досить багато в засобах для чищення санвузлів), компанія EAU Ecarlate пропонує застосовувати спеціальний чистячий засіб на органічній основі, що не надає негативну дію на бактерій, що працюють у вигрібній ямі.


Блог / Новини

Биопрепарат для выгребной ямы акция

+Google+


© www.biotech.in.ua.