Русский  Українська 

(093) 580-35-97; (066) 473-56-43
Валюта
(порожньо)
 
Каталог

Блог / Новини RSS 2.0

Очищення водойми від синьо-зелених водоростей

Очищення водойми від синьо-зелених водоростей. Біопрепарат Понд Трит.

Синьо-зелені водорості - це бактерії. Найпоширеніші види це дінофіти і ціанобактерії. Взагалі роль цих бактерій дуже важлива в глобальному сенсі, тому що вони виділяють кисень в процесі фотосинтезу. З іншого боку їх надмірна кількість в локальних і декоративних водоймах приносить деякі незручності. Крім того, що зовнішній вигляд водойми може катастрофічно зіпсуватися, в період "цвітіння" ці бактерії виділяють токсичні речовини. Синьо-зелені водорості особливо добре розвиваються у водоймах зі стоячою і малопроточні водою. Ідеальним джерелом живлення цих бактерій є вміст у воді азоту і фосфору. Ці елементи у великій кількості надходять у воду з органічними відходами, - продуктами життєдіяльності риб та іншої живності, що населяє водойму, продуктами розпаду органіки рослинного і тваринного походження, внаслідок попадання у водоймище побутових і виробничих стоків господарської діяльності людини.
У процесі життєдіяльності синьо-зелених водоростей, особливо в період "цвітіння", в водоймі підвищується вміст сірководню і аміаку. Ці речовини мають характерний неприємний запах і згубно діють на інші живі організми. Особливо добре синьо-зелені себе почувають в теплу пору року, коли температура оптимальна для їх розвитку, і вода насичена поживними речовинами.
Якщо перед кимось постає питання як позбутися цієї проблеми, можу підказати ефективний засіб.
Біопрепарат Понд Тріт, вироблений в США компанією "Biogreen-planet" продається на всіх континентах, і це підтверджує свою ефективність в процесі використання. Понд Тріт являє собою концентрат бактерій, які так само люблять азот і фосфор, як і синьо-зелені водорості. Активно поглинаючи ці елементи, бактерії, що входять до складу Понд Тріт, переробляють ще й аміак, сечовину, нітрити та нітрати, позбавляючи таким чином поживних речовин своїх конкурентів. У процесі застосування цього біопрепарату нормалізується біохімічний склад води, зникає неприємний запах, блокується, а потім знижується розмноження синьо-зелених водоростей, ряски й твані, вода стає прозорішою і в ній знижується кількість токсичних речовин, шкідливих для мешканців водойми. Детальніше про спосіб застосування біопрепарату Понд Тріт можна дізнатися на сторінці продукту.

Понд Тріт гранули 227 грам


Блог / Новини

Биопрепарат для выгребной ямы акция

+Google+


© www.biotech.in.ua.