Русский  Українська 

(093) 580-35-97; (066) 473-56-43
Валюта
(порожньо)
 
Каталог

Переезд на новый сайт

Блог / Новини RSS 2.0

Аква Тріт

Аква Трит. Біопрепарат для очищення ставка, озера. Ціна, відгуки, можливість купити з доставкою по Україні.
Аква Тріт 10 мл концентрат

Мікрозім Аква Тріт рідкий концентрат. Призначений для переробки донних відкладень, залишків корму аквакультури, продуктів життєдіяльності риб та інших водоплавних тварин в акваріумах і водоймах.

Аква Тріт 227 грамів гранульований

Мікрозим Аква Тріт гранули для переробки донного осаду, продуктів життєдіяльності риб та інших тварин, що населяють водойму. Рекомендується для застосування в рибгосподарствах і декоративних водоймах.

Мікрозим Аква Тріт рідкий концентрат 0,5 л

Призначений для переробки донних відкладень, залишків корму аквакультури, продуктів життєдіяльності риб та інших водоплавних тварин у закритих і малопроточних водоймах.

Аква Тріт концентрат 3,785 л

Мікрозиім Аква Тріт рідкий концентратдля переробки продуктів життєдіяльності риб та інших водоплавних тварин. Знижує концентрацію біопатогенних мікроорганізмів у воді.

Біопрепарат Аква Тріт торгової марки Мікрозим застосовується для очищення водойми від органічних забруднень. Дія препарату Аква Тріт направлена на переробку донних відкладень і зважених часток, що містять фосфати, аміак, сечовину, нітрити та нітрати. Аква Тріт успішно застосовується у водоймах з щільним населенням тварин, продукти життєдіяльності яких є джерелом розвитку хвороботворних організмів, надлишкових поживних речовин провокують розростання водоростей, і що є причиною помутніння води і підвищення показників БПК і ХПК. Мікроорганізми, що входять до складу препарату нормалізують біохімічний склад води завдяки ефективній взаємодії шести штамів бактерій, що переробляють органічні відходи рослинного і тваринного походження, і що розкладають складні сполуки на прості хімічні елементи, вуглекислий газ і воду.
Біопрепарат Аква Тріт має всі необхідні реєстраційні документи і висновки санітарно-епідеміологічної служби України. Ефективність дії препарату Аква Тріт підтверджена промисловими підприємствами і безліччю відгуків приватних осіб. Біопрепарат Аква Тріт відмінно взаємодіє з препаратом Понд Тріт, у випадках, коли вода у водоймі має каламутний колір, або зайва кількість водоростей, твані і ряски.

Висновок санепідемекспертизи України 05.03.02-03/86379 від 30.12.2009

Ви можете купити біопрепарат Аква Тріт з доставкою по Україні. Замовте на сайті або по телефону. Інтернет-магазин www.biotech.in.ua пропонує якісну продукцію популярних виробників.

Купуючи біопрепарати у нас Ви можете вибрати спосіб доставки по території України Укрпоштою або Новою Поштою . Так само визначити форму оплати: післяплата (оплата при отриманні товару) , або по передоплаті ( на карту Приватбанку) . У випадку з післяплатою , компанія перевізник бере відсоток за повернення грошей . Таким чином Ви можете заощадити , замовивши товар за передоплатою на карту Приватбанку. Детальну консультацію можна отримати за № телефону ( 093 ) 580-35-97 ; ( 066 ) 473-56-43 , або зробивши замовлення на сайті. З Вами зв'яжеться наш представник , і Ви зможете задати йому запитання.

Перейти до асортименту біопрепаратів Мікрозим

Понд Тріт

Понд Тріт ціна, відгуки, купити з доставкою по Україні.
Понд Тріт 227 грам гранули

Біопрепарат Мікрозим Понд Тріт для очищення водойм під час «цвітіння» води. Позбавляє від синьо-зелених водоростей, твані, каламутності води, обмежує розмноження ряски, знижує рівень донного осаду.

Понд Тріт рідкий концентрат 0,5 літри

Біопрепарат Мікрозим Понд Тріт рідкий концентрат призначений для очищення водойм від синьо-зелених водоростей, твані, каламутності води під час "цвітіння". Перешкоджає розростанню ряски, робить воду прозоріше. 

Понд Тріт рідкий концентрат 1 літр

Біопрепарат Мікрозим Понд Тріт у вигляді рідкого концентрату призначений для біологічного очищення водойм від органічних забруднень і синьо-зелених водоростей.

Понд Тріт рідкий концентрат 3,785 літра

Біопрепарат для очищення водойм під час «цвітіння» води. Позбавляє від синьо-зелених водоростей, твані, каламутності води, обмежує розмноження ряски, знижує рівень донного осаду.

Біопрепарат для очищення водойм від твані і синьо-зелених водоростей. Ефективність препарату підтверджена великою кількістю позитивних відгуків споживачів і проведеними дослідженнями. Понд Тріт являє собою комплекс з шести анаеробних культур бактерій, не шкідливих для людини і навколишнього середовища. Ці мікроорганізми переробляють поживні для них речовини в складі води, знижуючи таким чином показники БПК і ХПК води. Тобто водойма піддається біологічному очищенню від нітратів, фосфатів, аміаку та інших органічних сполук отриманих внаслідок життєдіяльності мешканців водойми і перегною рослинних і тваринних компонентів. Мікроорганізми в препараті Понд Тріт перешкоджають розростанню ряски, водоростей і твані, а так само розвитку патогенних мікроорганізмів. Це відбувається тому, що ті поживні речовини, які можуть використовувати для свого розвитку небажані водорості і патогенні мікроорганізми, активно переробляються бактеріями біопрепарату Понд Тріт.

Для того, щоб підтримувати концентрацію бактерій у водоймі, біопрепарат Понд Тріт застосовується 1 раз на два тижні. Для зручності цей засіб випускається у вигляді рідкого концентрату і в гранулах (на борошняному носії). У наслідок дії біопрепарату вода стає більш прозорою, дно водойми чистіше, і загальний вид водоймища доглянутий. Понд Тріт відмінно взаємодіє з біопрепаратом Аква Тріт, що використовується для очищення водойми від донних відкладень.

Товар є в наявності, замовляйте на сайті, або по телефону. Інтернет-магазин www.biotech.in.ua пропонує асортимент популярних біопрепаратів від кращих виробників.

Купуючи біопрепарати у нас Ви можете обрати спосіб доставки по території України Укрпоштою або Новою Поштою. Так само визначити форму оплати: післяплата (оплата при отриманні товару), або по передплаті (на карту Приватбанку). У випадку з післяплатою, компанія перевізник бере відсоток за повернення коштів. Таким чином Ви можете заощадити, замовивши товар за передплатою на карту Приватбанку. Детальну консультацію можна отримати за № телефону ( 093 ) 580-35-97; ( 066 ) 473-56-43, або зробивши замовлення на сайті. Вам зателефонує наш представник, і Ви зможете задати йому свої питання відносно біопрепаратів.

Перейти до асортименту біопрепаратів Мікрозим

Біологічне очищення стічних вод

Біологічне очищення стічних вод. Бактерії для очищення каналізаційних стоків.

В умовах сучасного світу економіка розвинених країн безпосередньо пов'язана з промисловою, транспортною та паливно-енергетичною інфраструктурою, яка має колосальний вплив на навколишнє середовище і природні ресурси. У гонитві за поліпшеннями економічних показників губляться з виду, а частіше приховуються екологічні проблеми, що визначають якість їжі, яку ми їмо, води, яку п'ємо, і повітря, яким дихаємо.
Звичайно, існують технології і розробки, що дозволяють зберігати природні ресурси: альтернативні джерела тепло-та електроенергії, екологічно безпечний транспорт, застосування органічних продуктів замість побутової хімії та дотримання суспільством простих правил утилізації відходів у своєму повсякденному житті. Але в більшості, на жаль, переважає руйнівний вплив діяльності людини на екологічну систему планети.
Що ж може зробити кожен з нас для захисту навколишнього середовища? Основним і головним засобом збереження природних ресурсів є виховання та ліквідація безграмотності в даному питанні. Саме дорослі люди формують мислення дітей, які потім дорослішають. Потрібно визнати, що необхідно приділяти увагу і час цієї теми як вдома, так і на професійному рівні в освітніх установах, формуючи в мисленні людей нове розуміння про нерозривний зв'язок життя людини і його діяльності.
Прийнято вважати, що виникнення життя на Землі обумовлено наявністю води на цій планеті. Вода є найціннішим ресурсом і найважливішим складовим всього живого. Вода це універсальний розчинник, інформаційний носій, і головний фільтр всієї планети. У природних умовах розпад органічних сполук і взаємодія продуцентів, консументів і редуцентов відбувається за наявності води і розчинів, в яких вона присутня. Стан води визначає життєздатність окремих організмів та їх взаємодії. Одним з найважливіших умов життя на землі є біохімічний склад води. Забрудненість води визначається показниками біологічного споживання кисню (БПК) та хімічного споживання кисню (ХПК). Тобто для того, щоб розкласти органічну речовину на простіші хімічні елементи потрібні витрати на окислення. Чим вище ці витрати, тим більше рівень забруднення, і тим менше можливість нормального функціонування екосистеми.
Забруднення води відбувається щодня, кожним з нас. Як промислові стоки, так і побутова каналізація стрімким потоком несуть в собі загрозу екологічної кризи. Існуючі системи очищення стічних вод найчастіше не справляються зі зростаючими обсягами стоків, і в підсумку грунтові води, озера і річки насичуються відходами промислової діяльності і продуктами життєдіяльності людини. В умовах приватного сектора забруднення не настільки величезні, але теж присутні. Не у кожного господаря приватного будинку у дворі встановлена ​​автономна система очищення каналізаційних стоків, і всі відходи в підсумку надходять в грунт. На цьому етапі все, начебто, не так страшно, проте грунтові води насичуються такими речовинами як нітрати, нітрити, фосфор, аміак і сечовина. Саме з таких джерел, часто і черпають воду наші співгромадяни, які мають колодязі і свердловини.
У природі механізми очищення працюють завдяки мікроорганізмам, існуючим в природних умовах. У технологічному процесі очищення стічних вод на очисних спорудах так само застосовуються ці мікроорганізми. Даний етап очищення є першим, найбільш важливим і природним процесом. Потім відбуваються етапи хімічної і механічної очистки.
На сьогоднішній день існує можливість виробляти біологічну очистку стічних вод безпосередньо в умовах локальної каналізаційної системи на підприємствах і в умовах приватного сектора. Дана технологія є загальнодоступною і не вимагає особливих знань, навичок або техніки, вона випускається у вигляді продукції, яку можна придбати у вільному продажу, і товар цей називається біопрепаратами. Для проведення очищення використовуються бактерії, які вносяться з певною періодичністю в накопичувальні відстійники. Звичайно застосовується кілька штамів бактерій, ефективно циклічно взаємодіючих між собою, і які виробляють переробку органічних сполук. Вони використовують жири, білок, целюлозу, цукри та інші поживні речовини в якості їжі, і виділяють ферменти, які розщеплюють аміак, фосфати, нітрити нітрати і нафтопродукти, перетворюючи їх у воду, вуглекислий газ і прості хімічні елементи. Ця перспектива виявилася привабливою для підприємств харчової промисловості тому, що стало можливим істотно знизити енергетичні витрати на очищення стічних вод, уникаючи санкцій з боку органів екологічного контролю. Регулярне застосування біопрепаратів дозволило істотно знизити кількість твердих відходів виробництва, нормалізувати показники БПК і ХПК стічних вод, позбутися неприємного запаху і проблем, пов'язаних з утвореннями органічних засмічень, що виникають у системі відводу стічної води. Згодом ці переваги виявилися затребуваними і в умовах приватного сектора, до того ж корисними в глобальному відношенні. Застосування біопрепаратів дозволяє знизити навантаження на природні ресурси, виробляючи величезну роботу з очищення стічних вод в системах локальної каналізації. У результаті використання такої продукції в грунт потрапляють стоки, які пройшли біологічну обробку, і природну механічну очистку. Це дає можливість знизити вміст хвороботворних організмів і запобігти попаданню шкідливих речовин у грунтові води.
Виробники, що випускають дану продукцію, зазвичай пропонують розширений список препаратів, що застосовуються в конкретних умовах. Так само розширюється і сфера їх застосування. Сьогодні доступні біопрепарати для очищення водойм, обробки грунту забрудненого нафтопродуктами і технічними маслами. Існують засоби для утримання в грунті вологи і підвищення врожайності рослин шляхом внесення в грунт бактерій, життєдіяльність яких стимулює ріст рослин і захищає їх від грибкових захворювань. Наукові дослідження та розробки дозволили розвинути цілу галузь, яка успішно впроваджується в процеси виробництва, відпочинку та господарської діяльності людини.

Кодмич

На нашому сайті представлена ​​продукція біопрепаратів, що мають широкий спектр дії і призначень. Пропонуємо ознайомитися з даними асортиментом, перейшовши за посиланням нижче:

Асортимент біопрепаратів

Вейст Тріт

Вейст Тріт. Ціна, відгуки. Купити в Києві. Доставка поштою по Україні.

Біопрепарат для вигрібних ям, вуличних туалетів, септиків аеробного та змішаного типу та біотуалетів Вейст Тріт. Препарат виробляється в США і імпортується в Україну під торговою маркою Мікрозим. Завдяки своїй високій ефективності Вейст Тріт популярний серед користувачів біопрепаратами для вигрібних ям. Цей продукт застосовується у всіх типах каналізації починаючи від маленьких дачних туалетів і закінчуючи великими обсягами неочищених стоків промислових підприємств. Для зручності застосування Вейст Тріт існує в трьох видах: рідкий концентрат (флакони від 10 мл до 3,785 л) , таблетка Вейст Тріт 85 грам, і біопрепарат Вейст Тріт в гранулах 227 грам в упаковці.

Вейст Тріт рідкий концентрат 10 мл

Рідкий концентрат Мікрозим Вейст Тріт призначений для переробки органічних відходів та продуктів життєдіяльності людини і тварин. Одного флакона достатньо для обробки 2м³ відходів. Бактерії діють тільки в рідкому середовищі проживання.

Біопрепарат Вейст Тріт, таблетка 85 грамів

Вейст Тріт таблетований для переробки продуктів життєдіяльності людини у вуличних туалетахвигрібних ямах ісептиках середнього об'єму - до 5м³. Одна таблетка діє до 3-х місяців. У місці застосування обов'язково повинна бути рідина.

Вейст Тріт гранули 50 грамів

Мікрозим Вейст Тріт гранульований застосовується для переробки органіки у вигрібних ямах, вуличних туалетах та септиках. Усуває неприємний запах, переробляє продукти життєдіяльності людини, очищає стічні води.

Вейст Тріт гранули 227 грамів

Мікрозим Вейст Тріт застосовується для переробки органіки у вигрібних ямах з великим обсягом вмісту - до 15 м³. Забезпечує розкладання згустків органічних відходів на вуглекислий газ, воду, і легкий осад.

Як і всі подібні біопрепарати, Вейст Тріт ефективно діє при наявності у місці застосування рідини. Так само є критичні температури від +4°С до +45°С, в іншому діапазоні температур бактерії Вейст Тріт гинуть, або частково переходять у стан спор. Оптимальна температура застосування біопрепарату Вейст Тріт від +10°С до +35°С. У процесі використання цього засобу бажано дотримуватися інструкцій виробника і дотримуватися рекомендованого дозування.

Товар є в наявності, замовляйте на сайті, або по телефону. Інтернет-магазин www.biotech.in.ua пропонує асортимент популярних біопрепаратів від кращих виробників.

Купуючи біопрепарати у нас Ви можете обрати спосіб доставки по території України Укрпоштою або Новою Поштою. Так само визначити форму оплати: післяплата (оплата при отриманні товару), або по передплаті (на карту Приватбанку). У випадку з післяплатою, компанія перевізник бере відсоток за повернення грошей продавцю. Таким чином Ви можете заощадити замовивши товар за передплатою на карту Приватбанку. Детальну консультацію можна отримати за № телефону (093) 580-35-97; (066) 473-56-43, або зробивши замовлення на сайті. Наш представник зателефонує на вказаний Вами номер телефону і Ви зможете задати йому питання стосовно дії біопрепаратів.

Відгуки підприємств про дію біопрепарату Вейст Тріт

Перейти до асортименту біопрепаратів Мікрозим

Перейти до асортименту всіх біопрепаратівБиопрепараты

Поради про те як використовувати біопрепарати для вигрібних ям максимально ефективно.

Біопрепарат Водограй

Біопрепарат Водограй. Ціна, відгуки. Купити в Києві. Доставка поштою по Україні.

Біопрепарат Водограй для туалету 20 грамів

Біопрепарат Водограй для вигрібних ям, септиків і вуличних туалетів. Переробляє продукти життєдіяльності, знищує неприємний запах, покращує роботу дренажної системи. Одна щомісячна доза препарату для вмісту ями об'ємом до 3м³.

Біопрепарат Водограй для туалету, септику 50 грамів

Застосовується у вуличних туалетах, вигрібних ямах і септиках для переробки органічних відходів та видалення непріяного запаху. Даною упаковки достатньо на 2 місяці застосування в ямі з об'ємом вмісту 1м³, або на 1 місяць застосування в обсязі 2м³.

Біопрепарат Водограй 100 грамів

Біопрепарат Водограй для вигрібних ям. Переробляє продукти життєдіяльності, знищує неприємний запах, покращує роботу дренажної системи. Цієї упаковки достатньо на 4,5 місяця застосування для вигрібної ями з об'ємом вмісту 1 м³, на 3,5 місяці для 2м³, на 2,5 місяці для 3м³.

Біопрепарат Водограй 200 грамів

Біопрепарат Водограй для вигрібних ям. Переробляє продукти життєдіяльності, знищує неприємний запах, покращує роботу дренажної системи. Даною упаковки достатньо на 6 місяців застосування для переробки 4м³ вмісту ями, 4 місяці для 6м³, або на 2 місяці застосування в обсязі 12м³.

Біопрепарат Водограй 400 грамів

Біопрепарат Водограй для вигрібних ям, септиків і вуличних туалетів. Даною упаковки достатньо на 10 місяців для застосування в ямі з об'ємом вмісту 8м³, на 7 місяців для переробки вмісту ями об'ємом 12м³, або на 4 місяці застосування в обсязі 18м³.


Біопрепарат Водограй + 30 грам

Біопрепарат Водограй плюспризначений для очищення каналізаційних труб. Застосування препарату направлено ​​на ліквідацію жирових пробок і органічних засмічень (волосся, папір, заварка від чаю або кавова гуща і т.п.) Достатньо на 5 метрів труби діаметром від 50 до 100 мм.

Водограй плюс руйнівник жиру рідкий 1 літр

Біопрепарат Водограй плюс руйнівник жиру рідкий застосовується в каналізаційних системах, жироловках, дренажних системах. Видаляє неприємний запах, знижує утворення органічних засмічень.

Біопрепарат Водограй + Компост 200 грам

Водограй плюс Компост призначений для прискореної переробки органічних відходів рослинного походження в гумусному масу, відмінно підходить для добрива рослин на городі, в саду або квітковій клумбі.
Біопрепарат Водограй + чиcтий ставок 0,5 кг

Біопрепарат Водограй + чистий ставокпризначений для скорочення і запобігання росту водоростей у водоймах з малою проточностью, або зі стоячою водою. Препарат переробляє органічні відкладення на дні водойми, усуває неприємний запах і робить воду прозоріше.

Водограй плюс очищувач повітря аерозоль 250 мл

Біопрепарат Водограй плюс очищувач повітря застосовується на поверхнях забруднених органічними речовинами, що мають неприємний запах. Препарат впливає на причину появи запаху, переробляючи органічні сполуки на прості хімічні елементи. Має аромат лимона.

Дія біопрепаратів. Загальні поняття.

Дія біопрепаратів. Загальні поняття.

Підприємства, що роблять біологічні засоби для переробки органічних відходів випускають продукцію, що відрізняється періодичністю використання, дозуванням та фізичними характеристиками зовнішнього вигляду, але принцип дії всіх препаратів має одну спільну особливість: підбираються певні штами бактерій, що не конфліктують між собою, і ферментних композицій, які сприяють розкладанню органічних сполук на мінерали і прості хімічні елементи. У процесі життєдіяльності бактерій, які використовують органічні речовини в якості їжі, так само утворюються ферменти, що розщеплюють жири, білок і т.п.

Биопрепарат Водограй        Биопрепарат Вэйст Трит таблетка          Биопрепарат Сам себе золотарь             Биопрепарат Септифос

ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ВИГРІБНИХ ЯМ І СЕПТИКА

Всі бактерії, що застосовуються в препаратах можуть ефективно функціонувати при температурі навколишнього їхнього середовища від +4°С до +45°С. При більш високих температурах бактерії вмирають, при більш низьких температурах активність мікроорганізмів припиняється, частина їх вмирає, частина переходить в стан спор. У разі, якщо в зливну яму протягом усього року потрапляють стоки гарячої води, і система каналізації не схильна до промерзання, біопрепарати можна використовувати цілий рік.

Застосування біологічних засобів переробки органіки дозволяє очистити стічні води, які потрапляють в грунт від сполук, які сприяють розвитку патогенних організмів, що виникають у процесі гниття. Знижує або знищує повністю неприємний запах від ями. Продовжує термін служби септика внаслідок переробки органічних відкладень в дренажній системі, або на дні ями, які з часом накопичуються, і перешкоджають поглинанню рідини в грунт.

Для якісної дії необхідна наявність рідини в місці застосування. У вуличних туалетах, де її надходження в яму дуже мале, а вміст нагадує купу, бажано додати 2-3 відра води разом із застосуванням препарату. Внаслідок дії бактерій рідина буде утворюватися в процесі переробки органіки, і подальше внесення води можливо буде не потрібно.

Першою ознакою дії препарату стає зменшення, або відсутність відповідного запаху від вигрібної ями, або каналізаційного колодязя. Зазвичай це відбувається протягом двох тижнів після першого застосування. Згодом всі органічні накопичення, включаючи мулові відкладення на дні переробляються.

Коли препарат працює у вигрібній ямі, встановлюється рівень рідини, який майже не змінюється. Тобто вся рідина не піде, якась кількість залишатиметься. Зазвичай це 1/3 вигрібної ями, при цьому рівень вмісту не збільшується.

Біопрепарати для очищення водостічних систем

Є сегмент препаратів розроблених і застосовуваних безпосередньо в системах стоку води. Починаючи від каналізаційних систем в організаціях громадського харчування, і закінчуючи промисловими підприємствами, де стічні води забруднені жировими відкладеннями або нафтопродуктами (парафін, технічні мастила та мастильні матеріали тощо) часто зустрічаються проблеми пов'язані з утворенням жирових пробок і заторів водостічних труб, що заважає нормальному перебігу виробничих процесів. Механічні дії для їх усунення малоефективні і можуть завдати пошкодження самій системі . Впливи хімічними препаратами короткочасні, і так само наносять пошкодження водосточній системі (особливо якщо вона з пластику), гумовим ущільнювачам, а головне природі. Саме біопрепарати в даній ситуації можуть бути вірним рішенням виниклих проблем. Їх дія набагато повільніша, але при регулярному застосуванні ефективна, екологічно і економічно виправдана. Такі препарати можуть використовуватися для очищення грунту, забрудненого нафтопродуктами і маслами, або резервуарів для зберігання таких речовин. Є відомості, що деякі люди успішно застосовують схожі препарати в водостічних трубах з покрівлі, де дуже багато листя або соснових голок, які часто утворюють затор і перешкоджають сливу дощової води.

Для якісного ефекту застосовуючи біопрепарат наприклад в каналізаційній трубі, спочатку потрібно видалити залишки миючих засобів, зливши 10-20 літрів води через каналізаційну точку, де буде застосовуватися препарат. По можливості зробити механічне очищення, використавши наприклад вантуз, потім, застосувавши препарат по можливості не користуватися каналізаційним стоком чим довше, тим краще. Доба - добре. Дві доби, - ще краще.

БІОПРЕПАРАТИ ДЛЯ РОСЛИН

На споживчому ринку зустрічається все більше найменувань засобів призначених для поліпшення росту рослин, аерації грунту, утримування в грунті вологи, зміцнення кореневої системи, а так само антигрибкових і антимікробних препаратів. В основному це готові суміші мінералів і хімічних елементів. У процесі їх дії вони засвоюються рослинами, а це означає, що і засвоюються і тими, хто засвоює рослини. Бактеріальні та ферментні препарати в такому випадку можуть бути більш актуальними. Принцип їх дії заснований на природних процесах. Наприклад фермент, який розщеплює хімічні сполуки, в тому числі антибіотики, на прості хімічні елементи, які засвоюються рослинами. Це не супроводжується живленням рослин десятикратними від норми дозами. Або дію бактерій, що живуть у грунті, які в процесі життєдіяльності виділяють продукти, які є поживними речовинами для рослин, які прискорюють їх зростання , цвітіння і дозрівання . Звичайно природні органічні добрива набагато лушче синтетичних . Здавна люди використовували в землеробстві перегній рослин, або іншої органіки як добрива. Зараз є препарати, здатні переробити за 1 місяць 2м ³ рослинних відходів з городу, очисток овочів, опалого листя або скошеної трави в цінне добриво з високим вмістом гумусу, практично не залишаючи при цьому насіння бур'янів, і уникаючи процесу гниття. Дуже важливо при використанні таких засобів дотримуватися рекомендації, зазначені виробником в інструкції за способом застосування.

БІОПРЕПАРАТИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВОДОЙМ

У випадках, коли вода у водоймах наповнена надмірним вмістом поживних речовин, починається процес гниття, який супроводжується розвитком патогенних мікроорганізмів, виділенням метану і іншіхшкідливих речовин. Це може негативно позначатися на рибах, та інших мешканців водоймища... Так само зайві поживні речовини можуть бути причиною сильного розростання небажаних водоростей, таких як ряска, латаття, синьо-зелені водорості, тина і т.п. Біотехнології очищення води знайшли застосування і в цій сфері. Спеціально розроблені препарати зменшують ріст водоростей за рахунок зниження концентрації поживних речовин, переробляють продукти життєдіяльності мешканців водойми, не завдаючи при цьому їм шкоди, зменшують кількість донних відкладень. Зазвичай ці засоби застосовуються щомісяця. Починати застосування можна коли температура води стає вище +5°С. У такому випадку навіть в період "цвітіння" води, водойма буде виглядати чистіше, і вода в ній буде більш прозорою.

Використовуйте біопрепарати згідно інструкції виробника і дотримуючись рекомендованих дозувань. При покупці звертайте увагу на дату виробництва і термін зберігання. Не зберігайте їх і не використовуйте поблизу продуктів харчування і лікарських засобів. Не залишайте в місцях, доступних дітям. При попаданні засобу в усередину потрібно викликати блювоту і звернутися до лікаря. Зберігати при кімнатній температурі в оригінальній упаковці. Відомі випадки, коли препарати були знищені гризунами.

Якщо у Вас виникли питання щодо якогось конкретного засобу, рекомендуємо відвідати офіційний сайт виробника даного продукту.

Сфера застосування біопрепаратів і біодобавок розширюється, і незабаром з'являться засоби, які успішно будуть застосовуватися для задоволення потреб людини в тих галузях, де ще здаються неможливими.

Асортимент біопрепаратів

Біопрепарат для вигрібних ям, туалету, септика

Біопрепарат для вигрібних ям, вуличного туалету, септика.

Інтернет-магазин biotech.in.ua це крок назустріч перспективам застосування біологічних засобів у сфері життєдіяльності людини. Біотехнології розвиваються з кожним роком, і сфера їх застосування розширюється, а, значить, зростає і попит на їх використання. Найважливіше для людини, це задоволення його природних потреб, в категорію яких входить той процес, результати якого переробляються препаратами представленими на вітрині нашого магазину. Так само для людини важлива екологія навколишнього середовища її проживання, яка визначається, в першу чергу, якістю повітря і води. Можна було б торкнутися ще кілька аспектів, що стосуються питань очищення стічних вод каналізаційних систем, їх гігієнічного стану, переробки органічних відходів у приватному і промислових секторах, естетичного вигляду та стану нашого побуту і систем безпосередньо пов'язаних з нашим комфортом. Отже, чи актуально на сьогодні використання біопрепаратів як засобів, що допомагають нам задовольняти свої потреби з комфортом і без шкоди для навколишнього середовища?

Мало хто знає, що процес очищення стічних вод, наприклад у міських очисних спорудах, починається з біологічного очищення. Це виглядає так: в дуже великий басейн, куди стікаються стоки, подається повітря. Об'єм вмісту цього резервуара складається з усього того, що зазвичай виявляється в каналізаційній системі, хоча іноді зустрічаються досить несподівані предмети і явища. Так ось у цьому вируючому вмісті знаходяться бактерії, що харчуються органічними сполуками, що виділяють ферменти, які сприяють розкладанню органіки і т.п. Колонії цих бактерій потребують рясного насиченні навколишнього середовища киснем, для них і подається повітря. За таких умов ці бактерії живуть і переробляють органіку настільки добре, що залишається невеликий відсоток мулу, - важких органічних речовин, що опустилися на дно, який певним способом відсмоктується в окремий резервуар. Таким природним шляхом рідина без згустків і опадів потрапляє в інший басейн поменше, де очищається хімічним впливом, наприклад хлоруванням, і відстоюючись потрапляє у фільтри механічної очистки, - це можуть бути великі бочки з піском або іншою фракцією, де пройшовши через кілька таких бочок очищена вода потрапляє в місце скидання, нерідко це можуть бути річки, з яких, до речі, у великих містах ведеться забір води для потреб населення і виробництва. Для чого це все вище описано? Щоб показати приклад скільки уваги, трудових і енергетичних витрат припадає для очищення стічних вод, навіть у технологічно застарілих очисних спорудах.

У приватному секторі все набагато простіше. У вуличному туалеті, вигрібній ямі або в системі автономної каналізації рідина, зазвичай, надходить в природну дренажну систему фільтрації, - проходячи через щебінь і пісок, очищаючись від згустків органіки, потрапляє в грунтові води. Це не дуже е к о л о г і ч н о. Якщо свердловина забору води глибиною 20 метрів, а глибина вигрібної ями 3 метра, можна припустити, що стоки будуть якось потрапляти в підземне озерце не своєї, так сусідської свердловини. Ще на дні вигрібної ями або септика з часом утворюється такий шар мулу, що поглинання води в грунт суттєво погіршується, і яма швидко наповнюється. Потрібно знову викликати асенізаторську машину, і якщо під'їзд до септика або ямі відсутній, то це обіцяє деякі труднощі, крім фінансових витрат. А можна і самому впоратися, дідівським методом почистивши яму. У вуличних туалетах крім усього цього існує проблема неприємного запаху. Все це досить реальні ситуації, пов'язані з комфортом і культурою задоволення природних потреб. Застосування біоактиваторів переробки органічних відходів дозволяє знизити фізичні, фінансові та екологічні витрати з утилізації таких відходів. 

Пропонуємо ознайомитись з асортиментом біопрепаратів

Біопрепарати для вигрібних ям, - максимальний ефект.

Біопрепарати для вигрібних ям. Максимальний ефект.

Натисніть на зображення, щоб перейти до відповідної категорії біопрепаратів для вигрібних ям.

Биопрепарат Водограй       Биопрепарат Вэйст Трит таблетка         Биопрепарат Сам себе золотарь            Биопрепарат Септифос

На вітрині нашого магазину представлені препарати від декількох виробників для застосування у вигрібних ямах, септиках і вуличних туалетах. Найбільш популярні торгові марки в Україні це Водограй, Сам собі золотар, Септіфос Вігор, Мікрозим Вейст Тріт

Ці препарати випускаються в різній формі, відрізняються періодичністю застосування, носієм біологічної композиції, концентрацією, ціною і складом. Попит на препарати є, пропозицій на ринку так само досить, відгуки про одні і тіж препарати зустрічаються різні і способи застосування, як виявилося також.

Пропонуємо Вам декілька порад і корисну інформацію засновану на реальних подіях про те, як зробити так, щоб препарати, які Ви застосовуєте у вигрібній ямі діяли максимально ефективно, і витрачалися максимально ощадливо:

1 ) Якщо в ямі, наприклад вуличному туалеті на дачі, дуже мало рідини то це не дає можливості колонії бактерій нормально розвинутися і функціонувати в напрямку переробки органічних сполук. Навіть якщо це не написано на упаковці препарату, який Ви придбали, ця умова є обов'язковою для нормальної дії будь-якого біопрепарату, принаймні з тих, які ми продаємо.
Процес життєдіяльності бактерій даного типу безпосередньо пов'язаний з навколишнім середовищем, і це середовище має бути максимально вологим. У разі відсутності потрібної кількості рідини в ямі (в ідеальному варіанті рівень рідини повинен бути не менше двох сантиметрів над рівнем екскрементів), перед внесенням препарату потрібно долити простої води в яму, це може бути 2-3 відра.

В умовах, коли рідина швидко вбирається в грунт внесіть 2-3 відра води за добу до застосування препарату. Наступного дня, коли препарат готовий до внесення (якщо в інструкції написано, що препарат повинен настоятися у воді якийсь час, зробіть по інструкції), то перед тим як його залити в яму, додайте ще пару відер води. Це не займе дуже багато часу, але ефективність дії препарату посилиться. У процесі застосування препарату вміст ями не потрібно перемішувати, але протягом першого тижня бажано проконтролювати наявність рідини. У разі необхідності можна додати 1-2 відра води.

2 ) Низькі температури зупиняють дію бактерій. Оптимальна температура від +10°С до +45°С. У разі промерзання ями в холодну пору року застосовувати препарат неефективно. За умови , що в септик або вигрібну яму весь рік потрапляють гарячі стоки, і конструкція ями не схильна до промерзання використання препарату має сенс.

3 ) Не викидайте навіть прострочені лікарські препарати (антибіотики, антисептики та психотропні засоби :) в унітаз.

4 ) Дія кислоти, луги, хлору та інших агресивних і отруйних речовин.
Велика концентрація таких речовин у воді, де застосовуються біопрепарати знижує ефективність дії бактерій, тому, що вбиває їх. Бактерії що входять до складу біопрепаратів особливо сильно схильні до негативного впливу хімічних речовин у той час, коли колонія ще не розвинулася і не адаптувалася. За цим рекомендації виробників сходяться ось у чому:
За добу до застосування препарату, в день застосування, і наступну добу після застосування бажано не проводити прання, і не застосовувати миючі засоби містять хлор, кислоту або лугу, в тому випадку, якщо в систему каналізації можуть потрапити ці речовини. Для того, щоб приготувати настій з потрібною дозою препарату, так само краще використовувати не хлоровану, або відстояну протягом доби воду кімнатної температури.

У разі використання посудомийної машини, або дуже частих прань, рекомендуємо збільшити дозу препарату на 20-30%. Так само, виходячи з відгуків споживачів, має сенс скоротити періодичність застосування: наприклад виходячи з розрахунків на об'єм вмісту вигрібної ями кожен місяць потрібно вносити по 20 грам препарату. Спробуйте вносити по 10 грам 1 раз на два тижні, дотримуючись вищеперелічені інструкції.

5 ) Рівень води в ямі майже повний, хоча регулярно використовується препарат.
Перерахуємо кілька основних причин такого слідства, з якими довелося зіткнутися в процесі їх дослідження:

1 ) Природні причини .

А ) Близьке розташування грунтових вод до поверхні землі. Особливо часто це спостерігається в дачних селищах і приватних будинках розташованих поблизу водойм. Рівень води максимально піднімається ранньою весною, - у період танення снігу, і під час тривалих дощів. У таких випадках може спостерігатися і зниження ефективності препарату, тому що відбувається зниження концентрації бактерій в обсязі вмісту ями.

Б) Глинистий грунт або тверда порода грунту, така, що погано вбирає рідину. У такому випадку препарат може працювати нормально, - вода в ямі без згустків органічних відходів, з незначним специфічним запахом, або без запаху. Проблема в тому, що поглинання рідини в грунт відбувається повільніше, ніж її надходження в яму. Звичайно, в даній ситуації, бажано по можливості знизити кількість стоків, - не включати воду в той момент, коли немає необхідності. Це банально, але дуже багато людей допускають перевитрати води в звичайних побутових умовах, наприклад: коли чоловік голиться, а робить він це частенько, - він може обійтися 5 літрами води, - це з головою. Дуже багато людей витрачають на це до 30 літрів, і це не межа. 30 раз поголився - тонна. Зверніть увагу на цю дрібницю, вода на Землі не просто ресурс. При митті посуду так само можливо уникнути зайвої витрати води якщо підійти до цього усвідомлено.

2 ) Технічні причини.

А ) Містер Ікс користується біопрепаратами кілька років. Структура каналізаційної системи така: перша яма обсягом приблизно 3 кубічних метри приймає стоки з приватного будинку, з неї є перелив в другу яму такого ж об'єму, (у переливі відсутній уловлювач великих і твердих відходів - пластинка з отворами). З другої ями на глибині близько 1,5 метрів від поверхні землі відводиться перфорована труба, що виконує функцію дренажу очищених стоків. Труба знаходиться в шарі гравію товщиною сантиметрів 10 по всьому її діаметру. Вода в накопичувальних ямах чиста, без яскраво вираженого запаху, обидві ями повні майже до країв .
Після комплексу заходів, пов'язаних з виявленням причин, причини були виявлені, у вигляді добре збережених гігієнічних прокладок, які створили затор в дренажній трубі.
Подібні ситуації повторюються не в одиничних випадках. Їх можна уникнути мінімальними змінами в конструкції вигрібної ями і провівши зі своїми близькими інформаційно роз'яснювальну роботу.

Б) Молода сім'я переїхала в старий приватний будинок роки 3 тому. Обсяг вигрібної ями приблизно 4 кубічних метри. Дренаж розташований на дні ями у вигляді товстого шару щебеню. Грунт на ділянці в основному піщаний, поглинання рідини добре. Під'їзд до ями зручний, вона розташована відразу при в'їзді у двір, але запах відчувався сильно і мешканці почали застосовувати біопрепарат. З часом викачка ями стала настільки частою процедурою, що вони вирішили не застосовувати біопрепарат, у зв'язку з тим, що він все одно не допомагає. Настало літо, і знову став діставати неприємний запах, який відчувався вже при підході до будинку. Господар будинку замовив доставку препарату, і попросив приїхати безпосередньо в певний час, на який він замовив асенізаторську машину. Коли я приїхав, мулосос ретельно викачав яму, мабуть вона ще не була заповнена на весь свій обсяг. Молодий чоловік вказав на чорний налиплий шар мулу, який машина не змогла навіть засмоктати, і сказав, що коли він з дружиною заселився, вони так само викликали машину для відкачування стоків, тільки в кілька разів рідше, і що за багато років експлуатації цієї вигрібної ями вона не була в такому жахливому стані, як за той час, коли він застосовував біопрепарат. Він висловив припущення, що чорний осад, це результат переробки органіки бактеріями, і що застосування препарату тільки погіршило ситуацію, а не "продовжило термін служби каналізаційної системи" як це часто зустрічається в описі дії бактерій.
Використовуючи підручні засоби ми обидва приступили до розслідування. Осад на дні був настільки щільним, що длубаючис його палицею ніякого просвіту не передбачалося. Я розумів, що такий щільний корж дійсно міг утворитися внаслідок дії бактерій, протягом декількох тисяч років. 

У даному випадку причиною було щось інше .

У хід пішли лом і лопата, і все стало ясно. Під чорним шаром був білий шар.

Всі незручності, фінансові витрати, негативні емоції і т.п. пов'язані з вигрібною ямою полягали у пральному порошку...

У цій сім'ї двійня маленьких дітей, і часті прання (бувало частіше, ніж раз на день), стали звичайною процедурою. Забруднення на речах, звичайні для дітей такого віку, представляли собою плями від їжі, та від того, у що вона потім перетворюється. Прання проводилося в пральній машині. Температура води при пранні зазвичай не перевищувала +40°С, небуло сенсу нагрівати воду сильніше, начебто нормально відпиралися речі і при такій температурі, а от стан електричної проводки в старому будинку не виносив перенавантажень. При сильному нагріванні часто вибивали пробки і відчувався запах паленої ізоляції.

При таких температурах пральний порошок не розчинявся повністю. Те, що вдалося дістати з дна ями нас навіть трохи здивувало. Порошок був такий, яким ми його звикли бачити коли засипаємо в пральну машину: білі гранули, з блакитними і рожевими вкрапленнями. Порошку дійсно було дуже багато. Потрапляючи в яму він злипався і з часом утворив такий шар, що вода просто перестала вбиратися в грунт. Господарю будинку довелося гарненько попрацювати лопатою, але у наслідок його не турбували неприємний запах, і постійна відкачка грошей.
Трохи пізніше я дізнався від інших людей, що вони також зіткнулися з проблемою такого роду. Різниця була в тому, що у них температура води при пранні зазвичай не менше +60°С, але часто застосовувалася делікатне прання або як його ще називають щадний режим прання.

На закінчення нагадую, що біопрепарати для вигрібних ям, септиків, вуличних та біотуалетів, переробляють відходи тільки органічного походження, включаючи волосся, папір, залишки харчових відходів, очищення овочів, фруктів, чайну заварку, кавову гущу і т.п. Ці засоби не в змозі переробити відкладення прального порошку, синтетичні продукти, пластик і т.п.

Перейти до асортименту біопрепаратів


  << попередній   1   2

Блог / Новини

Биопрепарат для выгребной ямы акция

+Google+


© www.biotech.in.ua.